Magdalena Ślubowska
Behawiorystka zwierząt
logo Magdalena Ślubowska Behawiorystka zwierząt


Opis

Cześć, mam na imię Magda i od 7 lat pracuję z psami. Specjalizuję się terapiach psów w typie północnym, takich jak husky, malamuty, samoyedy i inne szpice pierwotne. W pracy zawodowej układam relację człowiek-pies tak, żeby obie strony były zadowolone, ale żeby każda z nich zachowała swoją autonomię. To właśnie w samodecydowaniu o sobie, z poszanowaniem granic, upatruję klucz do spokojnego życia, zarówno psiego jak i ludzkiego. Uczę psiej komunikacji, prowadzę terapie behawioralne i treningi posłuszeństwa, ale moją największą pasją są psy aktywne i wspólne spędzanie czasu na łonie natury. Podróże, dogtrekking i grupowe spacery to istota mojej pracy i życia z psami. Tego też uczę moich klientów - jak żyć w harmonii ze swoim psem.
 

Od niedawna mieszkam w Turyngii i tworzę wyjątkowe miejsce - domowy hotel dla psów. Razem z mężem remontujemy też stary dom w Scheibe-Alsbach i promujemy psią turystykę po tutejszej, pięknej okolicy. Aktualnie, moim największym marzeniem jest namówić Cię na podróże po Niemczech i przygotować do tego zarówno Ciebie, jak i Twojego psa.

 

Na co dzień wychowuję dwa psy husky, Speeda (9) i Arona (7.5) i przygotowuję się do kolejnej adopcji. Kiedyś byłam prawniczką, ale już nie chcę być. Mówię po polsku, angielsku i uczę się niemieckiego.