Kamila Walachowska
Behawiorystka kotów


Opis

Jestem absolwentką psychologii i zarządzania, a przede wszystkim certyfikowaną behawiorystką i dietetykiem zwierzęcym z bogatym doświadczeniem w pracy z kotami. Ukończyłam Studium Kot (2020), kurs dyplomowy COAPE nadający kwalifikacje behawiorysty zwierząt z oceną A+ (2021), kurs dyplomowy "Behawiorysta-Zoopsycholog" w Ethoplanet z wyróżnieniem (2022), kurs dyplomowy Ethoplanet „Behawiorysta-Zoopsycholog” Specjalizacja I stopnia: Problemy behawioralne kotów (Felis catus) (2023) oraz kurs dyplomowy Ethoplanet „Dietetyk zwierzęcy” (2024).

Pracowałam z wieloma klientami indywidualnymi oraz jako wolontariuszka w Kocim Azylu – Fundacji Św. Franciszka w Konstancinie, zajmując się socjalizacją kociąt oraz kotami z problemami behawioralnymi.

Nieustannie poszerzam swoją wiedzę i kompetencje, biorąc regularnie udział w licznych kursach, konferencjach i szkoleniach. Stawiam jedynie na pozytywne metody, bez awersyjnych rozwiązań, i na budowanie bliskich i prawidłowych relacji pomiędzy opiekunami i ich kotami, przy jednoczesnym respektowaniu ich potrzeb gatunkowych. Prywatnie jestem opiekunką pięciu kotów: Oliwki, Poldka, Zuzi, Felka i Iwana.