Dorota Szadurska
Behawiorysta Superwizor
logo Dorota Szadurska Behawiorysta Superwizor


Opis

Jestem praktykującą behawiorystką specjalizującą się w problematyce kociej. Z kotami na różnym etapie rozwoju mam do czynienia od ponad 20 lat, również w mieszanych wiekowo grupach. Jestem absolwentką Psychologii Zwierząt PAN, certyfikowaną behawiorystką COAPE, kursu "Studium Kot", a obecnie słuchaczką Advanced Diploma Applied Animal Behaviour (Feline) Level 5 i członkiem The International Society of Animal Professionals oraz The International Association of Animal Behavior Consultants.

W ramach swojej działalności prowadzę zarówno konsultacje behawioralne, w których pomagam Waszym kotom uporać się z problemami zdarzającymi się na różnym tle, jak również wykłady i szkolenia dotyczące szerzenia wiedzy na temat kociego behawioru. Konsultacje i szkolenia prowadzę również w języku angielskim. Jeśli więc niepokoi Państwa cokolwiek w zachowaniu kota, jeśli nie rozumiecie co próbuje Wam przekazać - zapraszam do kontaktu. 

Miejsce konsultacji: w domu klienta lub online.

Prowadzę również konsultacje w języku angielskim.

Czas trwania konsultacji: 1,5 do 2 godzin zegarowych.

Cena za konsultację: 280 zł w obrębie Wrocławia, w promieniu 7 km od mojego miejsca zamieszkania (Nadodrze). Istnieje również możliwość dojazdu do innych miejsc, wówczas do ceny konsultacji dodany jest zwrot kosztów za przejazd w cenie 1,50 zł za kilometr.