Ela Wojciechowska
zoopsycholog, praktykujący psi behawiorysta


Opis

Jestem praktykującym behawiorystą, zoopsychologiem, trenerem psów oraz certyfikowanym instruktorem i sędzią nosework. 

Swoją praktykę prowadzę o 2017 roku. Ukończyłam profesjonalne kursy szkolące behawiorystów w Polsce i Wielkiej Brytanii.

W swojej pracy ze zwierzętami nie stosuję żadnych metod awersyjnych. Nie używam kolczatek, obroży zaciskowych, halterów, obroży elektrycznych oraz innych akcesoriów, które byłyby krzywdzące dla zwierzęcia a trening z psami traktuję jako dobrą zabawę. Każdy pies to dla mnie indywidualna osobowość, dlatego w swojej pracy nie stosuję tego co jest akurat modne, ale tak dobieram formę terapii by była jak najbardziej korzystna dla konkretnego psa. 

Na codzień opiekuję się trzema starszymi adoptowanymi terierami a po godzinach pracy nagrywam podcast „O psie” , w którym przybliżam opiekunom różne aspekty życia z psami. 

Współpracuję również z Fundacją Viva! w ramach programu Adopciaki.  

Konsultacje online prowadzę w całej Polsce. Prowadzę również konsultację w języku angielskim.

Więcej szczegółowych informacji o mnie znajdą Państwo na mojej stronie internetowej truflaterpie.pl

 

I`m a Practising Canine Behaviourist, certified Family Dog Mediator and certified nosework instructor. My work focuses on educating carers about dog behaviour, needs, and communication. Using knowledge and experience of working with carers and dogs, I help to build relationships based on mutual understanding and trust. In my work I use ethology, applied behaviour analysis, and psychology. I use only free-force methods and treat dog training as fun. I have a constant need to gain knowledge, so I deepen my expertise by participating in courses and workshops.

You can find more information on my website truflaterapie.pl