Izabela Staszczyk
Behawiorysta COAPE 1wszego stopnia
logo Izabela  Staszczyk Behawiorysta COAPE 1wszego stopnia


Opis

Mam na imię Iza i jestem dyplomowaną  behawiorystka COAPE zwierząt towarzyszących (koty, psy) po rocznym kursie "Practical Aspects of Companion Animal Behaviour and Training". Dyplom z wynikiem A+ obroniłam w październiku 2023 roku.

 

Członek Stowarzyszenia Behawiorystów i Trenerów COAPE.

 

Obok certyfikatu COAPE, poniżej wymieniam moje pozostałe kwalifikacje.

 

W maju 2021 roku obroniłam dyplom kociego behawiorysty na rocznych studiach podyplomowych o kierunku – „Behawiorystyka Zwierząt Towarzyszących – Koty” na Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie, z wynikiem „Bardzo Dobry”.

W marcu 2022 roku ukończyłam półroczny certyfikowany kurs „Think Cat”, który odbyłam  w stowarzyszeniu COAPE – Worldwide Excellence in Pet Behaviour Education, z wynikiem „A+”.

 

W lipcu 2022 ukończyłam 3 miesięczny certyfikowany kurs "Dietetyka zwierząt. Prawidłowe Żywienie Kotów" organizowany przez UNIQSKILLS we współpracy z Animal Expert.

 

Świadczę usługi konsultacji behawioralnych na terenie Krakowa oraz online.

 

Zgłaszane do mnie sprawy dotyczą m.in. agresji, zapoznawania ze sobą obcych kotów, godzenia kocich domowników, urynacji i defekacji pozakuwetowej, lękliwości, wycofania, łączenia kota z psem, naprawa istniejącej relacji oraz wiele innych.

 

Edukuję opiekunów w zakresie rozumienia i spełniania potrzeb gatunkowych kota w zamkniętych czterech ścianach domu.

 

Stawiam na ciągły rozwój poprzez: studiowanie literatury, najnowszych badań, uczestnictwo w szkoleniach , webinarach, odbywaną praktykę behawioralną.

 

Możesz też umówić się ze mną poprzez Booksy:

 

kocimokiem.booksy.com

 

Zapraszam!